Biegam dobrze i pomagam Fundacji Synapsis

Zdjęcie 1 (2015-07-03 11-09)

Bieganie potrafi być pomocne. Nie tylko w odchudzaniu czy budowaniu masy mięśniowej ;) Razem z Zabieganną Anną – kobietą w biegu wpadłyśmy na pewien pomysł… Obie staramy się być biegaczkami charytatywnymi i przy okazji spełniania tej pięknej pasji wspierać też innych, bardziej potrzebujących. W tym roku ułatwili nam to organizatorzy 37. PZU Maratonu Warszawskiego rozpoczynają akcję #BiegamDobrze.

biegam dobrze

O co chodzi? Żeby wziąć udział w biegu zazwyczaj trzeba dokonać opłaty startowej. Ale tym razem biegaczom dano wybór. Pieniądze można wpłacić na konto organizatora lub zorganizować zbiórkę na rzecz wybranej przez siebie organizacji pomocowej. Aby otrzymać pakiet startowy na maraton trzeba uzbierać co najmniej 300 zł. Ja nie potrzebowałam ani minuty na zastanowienie! Wybrałam Fundacje Synapsis, która niesienie pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwoju, który ma wpływ na wszystkie obszary funkcjonowania dziecka. Powoduje zaburzenia relacji społecznych i kontaktu, rozumienie otaczającego świata. Większość dzieci autystycznych jest niemówiąca, nie komunikuje się gestem. Często są to osoby zamknięte w swoim świecie. Pomóżmy im pokolorować ten świat i wesprzyjmy w budowaniu ciepłych relacji ze otoczeniem, które często jest dla niech trudne i niezrozumiałe.

Jak możesz pomóc? Przekaż dowolną kwotę (minimum 10 zł) na rzecz Fundacji Synapsis. Z każdej wpłaconej w ramach akcji #BiegamDobrze złotówki: 90 groszy zostanie przekazane na konto Fundacji, 10 groszy zasila fundusz stypendialny dla młodych sportowców Fundacji „Maraton Warszawski”.

Przelewu można dokonać na stronie: rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/555

Więc… biegamy i pomagamy!

Chcesz pomóc mi w zbiórce na Fundację Synapsis? Prześlij dalej filmik. Niech dobro będzie z Tobą!

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>