Dzień 2. Polska!!!!!!!!!!!! Biało-czerwoni!!!

2016-01-10 16.33.35

U nas w domu tradycja kibicowania polskim sportowcom jest silnie zakorzeniona. Kiedy skakał jeszcze Adam Małysz, Tata wychodził razem z nim z progu i pomagał mu w utrzymywaniu odpowiedniej postawy w locie. Jedyna różnica między Tatą w Adamem jest taka, że Tata wychodził z fotela i lądował w okolicy telewizora ;) Emocje związane ze sportem udzielały się nam wszystkim. Jeździliśmy z Kubicą, strzelaliśmy bramki z Lewandowskim i zdobywaliśmy mistrzostwo świata w piłce siatkowej z naszymi wspaniałymi chłopakami. Kiedy w telewizji jest transmisja, życie domowe na chwile zamiera. Obiad może stygnąć, pranie czeka na rozwieszenie, telefon dzwoni, bo nic nie jest tak ważne jak historyczna wygrana nad reprezentacją Niemiec :)

Kiedy Polacy grali o przepustkę na turniej kwalifikacyjny do Olimpiady w Rio, nie mogło być inaczej. Zdjęcie zrobiłam sobie z Możdżonkiem już po meczu, dlatego ma taką niewyraźna minę. Nie to że nie miał ochoty na buziaka ode mnie, był po prostu zmęczony ;) Obydwoje byliśmy po meczu przeszczęśliwi! Możdżonek to zawodnik, któremu kibicuje od dawna i cieszy mnie, kiedy wchodząc na zmianę robi tak dużą różnicę w grze zespołu jak dziś. Uwielbiam go!!!

 

Ćwiczenie 2:

Rozejrzyj się wokół siebie. Gdzie jesteś? Czy otaczają Cie jacyś ludzie? Zastanów się co wokół Ciebie Cie cieszy i jest źródłem radości? Może to ludzie, może jakieś przedmioty?

Dla mnie zadanie jest łatwe, bo jestem w salonie w mieszkaniu, gdzie obecnie mieszkam z rodzicami. Każdy przedmiot tutaj przypomina mi o tym, że mam cudowną rodzinę. Czasami nic więcej nie potrzeba :)

 

Czy ktoś z Was zdecydowałam się też na swoje 100 dni szczęścia? Nie trzeba koniecznie dzielić się zdjęciami w Internecie. Robienie tego dla siebie i w zaciszu domowym też zdaje egzamin. Skoro może pomóc, czemu nie spróbować? :)

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>