Dzień 5. Runmageddon!

2016-01-13 21.48.22

Długo zastanawiałam się- czy Runmageddon to bieg? Przecież miałam nie biegać, bo kolana, bo czasami lepiej sobie odpuścić… Później obejrzałam filmiki i jasno z nich wynika, że więcej tam czołgania się, wpisania i fruwania niż biegania, co już dało mi do myślenia. Później otworzyłam maila z wiadomością, że w czerwcu jest Runmageddon Rekrut Nocą. Tego było już za wiele. Napisałam do Siostry i… biegniemy 4 czerwca o 22:20. Ja. Siostra i jej mąż Przemek. Team Teszaki With a SMile :)

Jestem bardzo podekscytowana!!! Na basenie mam nadzieję trochę popracować nad kondycją i w czerwcu powinno być dobrze. Będzie mega!!! :)

Dla potwierdzenia słuszności mojej decyzji tytuł kolejnego rozdziału  w książce „Jak się robi szczęścia w 100 dni” to „Szczęście to spontaniczność”. Wszystko się zgadza.

 

Ćwiczenie 5:

Zrób coś spontanicznego. Nie zastanawiaj się ani przez chwilę. Jeżeli masz ochotę podejść do kogoś na ulicy uściskać i życzyć miłego dnia, zrób to :) Radością można się dzielić i ma dodatkowo tę zaletę, że im więcej dajemy, tym szybciej się mnoży. Mnóżmy więc radość i rozdawajmy wszystkim naokoło :)

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>