Dzień 8. Zima <3

2016-01-17 12.11.25

Nic dodać, nic ująć- szczęście dnia ósmego to śnieg i piękny widok za oknem. Dokładnie to widzę, kiedy rano otwieram oczy i patrzę przed siebie. Uwielbiam zimę! Za śnieg, lodowiska, ale przede wszystkim za niskie temperatury i to cudowne uczucie, kiedy na dworze uprawia się jakiś sport i jednocześnie jest ciepło i rześko. Żadna inna pora roku nie układa się tak pięknie na drzewach i szybach, tworząc małe dzieła sztuki. Cieszmy się zimą!

 

Ćwiczenie 8:

Pomyśl o rzeczy, którą chciałaś/eś zawsze zrobić, ale wydawała Ci się zbyt szalona albo nieodpowiednia dla Twojego wieku. Już masz? Teraz zrób to! Przełamywanie barier jest ekscytujące i zapewni Ci o wiele więcej ciekawych przeżyć i wspomnień, niż zastanawianie się nad ich przekroczeniem ;) Ja zapisałam się na Runmageddon. Czy to jest szalone? Tak. Czy powinnam to jeszcze przemyśleć? Pewnie tak. Czy jestem pewna, że dam radę ukończyć bieg? Raczej nie. Czy z tego powodu zrezygnuję ze startu? Zdecydowanie nie!

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>