Wesołych Świąt i spełnienia wszystkich świątecznych życzeń i postanowień! ;)

swiateczne

Z okazji Świąt chciałabym życzyć wszystkim dużo uśmiechu na co dzień, mnóstwo wiary w siebie i swoje możliwości. Samych cudownych dni spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. I wytrwałości w dążeniu do celu i realizacji postanowień.

Ja, jak co roku, obiecałam sobie, że nie będę jadła za dużo w święta. Bo z pełnym pierogów i ciast brzuchem ciężko się biega. Ale że trening mam już za sobą… to tradycji stało się za dość :)

Wstałam dziś o 7:30, żeby pobiegać przed świętami. Nie była to łatwa decyzja. Wiedziałam, że tak będzie, więc dzień wcześniej powiesiłam na krześle jaskraworóżową bluzę do biegania. Kuła mnie ona w oczy kiedy otworzyłam je, żeby wyłączyć budzik i jakoś zwlokłam się z łóżka. Jestem dumna z tego powodu, bo pogoda też nie zachęcała. Chociaż nie wiem czy powinnam to pisać, bo u nas w domu za narzekanie na pogodę jest kara 5 złotych ;)

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

P.S. Na zdjęciu prezentacja świątecznych prezentów :)

P.S.2 Chciałam nagrać życzenia, ale ostatnio mój telefon wylądował z kałuży i od tego czasu odmawia współpracy. Tata dał mi swój stary, na którym można pograć w wężyka i ściągnąć na niego dzwonki polifoniczne. Chwilę zajęło mi zanim zorientowałam się, że klawiaturę trzeba wysunąć (wcześniej próbowałam klikać na ekranie ;) ) Udało mi się zrobić nim tylko zdjęcie.

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>