Metody i środki na przedłużenie stosunku

Zabiegi chirurgi plastycznej oraz medycyny estetycznej zyskują coraz bardziej na popularności. Obejmują one nie tylko twarz i sylwetkę, ale także dzisiaj znajdziemy zabiegi na nasze narządy płciowe. Kobiety mogą skorzystać z szerokiej oferty procedur z zakresu ginekologi estetycznej i plastycznej, Natomiast mężczyźni mogą poprawić wielkość swoich genitaliów. Najczęściej wykonywane zabiegi to te, które mają na celu powiększenie naszego penisa.

Rozmiar penisa  

Rozmiar penisa sprawia, że kobieta odczuwa większą przyjemność podczas bezpośredniego kontaktu z nim w trakcie stosunku, a mężczyzna poprzez jego długość ma łatwiejszy dostęp do pochwy. Metod na zwiększenie grubości oraz długości penisa jest masa, a masę osób w ich poszukiwaniu zagląda do internetu. W trakcie tych poszukiwań często można trafić na strony, które oferują specjalne specyfiki do tego typu celu jednak większość z nich to niedziałające badziewie. Nie oznacza jednak, że za pomocą tabletek lub odpowiednich żeli nie da się sprawić, aby męski członek był dłuższy oraz grubszy. Jednak skuteczniejszym rozwiązaniem są zabiegi chirurgiczne. Do zwiększenia długości obwodu prącia najczęściej stosuje się zabiegi polegające na wstrzykiwaniu preparatów takich jak kwas hialuronowy lub tłuszcz, który pobrany jest od pacjenta. Warto jednak pamiętać, by zabieg przeprowadzać tylko w sprawdzonych placówkach medycznych, u specjalistów chirurgi lub certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej. 

Powiększenie penisa za pomocą kwasu hialuronowego 

Jest to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych metod przez facetów. Do jej wykonania używa się preparatów, które zawierają kwas hialuronowy. Jest to rodzaj substancji, która jest biokompatybilna z organizmem, ponieważ naturalnie w nim występuje, co jest dużym plusem, gdyż zastrzyki nie powodują reakcji alergicznych. Przy zastosowaniu tak zwanych wypełniaczy na bazie tego typu substancji można zwiększyć obwód penisa średnio o 2,5 cm i wydłużyć go o 1,5 cm.  Tego typu zabiegi są małoinwazyjne. Przeprowadza się je w warunkach ambulatoryjnych przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Cały proces jest krótkotrwały i na ogół nie przekracza on 30 min, a pacjent może wrócić do domu tego samego dnia. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie powoduje powstawania blizn. Niestety efekty powiększania penisa nie są trwałe za pomocą takiego zabiegu, gdyż kwas hialuronowy z czasem zaczyna się wchłaniać przez organizm. 

Przeszczep własnego tłuszczu 

Kolejną metodą na powiększenie penisa jest przeszczep własnego tłuszczu. Taki zabieg wykonywany jest w trzech etapach. W pierwszym etapie komórki tłuszczowe, które pochodzą z miejsc depozytowych zostają pobrane metodą liposukcji, a następnie podlegają tak zwanemu odwirowaniu co pozwala na wyselekcjonowanie zdrowych i pełnowartościowych komórek. Tak oczyszczony materiał wprowadza się następnie do penisa za pomocą igły lub cienkiej kanuli. Jednak niestety część przeszczepionych komórek i tak zostanie wchłonięta przez nasz organizm w ciągu pierwszych tygodni po zabiegu. Dlatego podawane komórki wzbogaca się najczęściej o komórki macierzyste lub osocze bogatopyłowe. 

Operacja wydłużająca penisa  

Kolejny zabieg polegający na wydłużeniu męskiego członka ma charakter typowo operacyjny w przeciwieństwie do poprzednich metod opisanych w tym artykule. Przeprowadzana jest ona w warunkach sali operacyjnej z wykorzystaniem znieczulenia ogólnego i polega na przecięciu pasów tkanki łącznej idących od spojenia łonowego do nasady penisa. Pasy, czyli więzadło wieszadłowe sprawia, że część penisa jest ukryta w organizmie mężczyzny. Jego przecięcie sprawia, że członek staje się dłuższy i w zależności od uwarunkowań anatomicznych mężczyzny powiększanie penisa poprzez przecięcie więzadła umożliwia wydłużenie penisa od 2 do 5 cm. 

Ekstendery powiększające penisa

Na rynku jest wiele specjalistycznych urządzeń, które służą do powiększenia penisa poprzez rozciągnięcie go. Są to tak zwane ekstendery. Tego typu urządzenia nosi się przez kilka godzin, gdzie wówczas tkanki penisa poddawane są rozciąganiu, ale nie jest to na tyle intensywne, by mężczyzna odczuwał jakiś dyskomfort. Jeśli chcemy dostrzec tutaj efekty tego typu metody powinniśmy wykazać się systematycznością oraz cierpliwością, gdyż pierwsze efekty możemy dostrzec dopiero po 6 miesiącach stałego użytkowania. Długość członka może się zwiększyć o 2 do 3 cm. Jednak stosowanie ekstenderów może wiązać się  z ryzykiem, gdyż w wyniku rozciągania mogą pojawić się bolesne wzwody, a także zaburzenia ukrwienia członka. 

Możemy także skorzystać z takich środków farmakologicznych na powiększenie członka jak: 

  • MemberXXL
  • Penilarge 
  • Xterasize 
  • PenisizeXL

Więcej na  http://pikanteria.pl

Leave a comment